A Soberanía Alimentaria, garantía de futuro

Menú Principal

Menú de Destacados

  1. Portada>
  2. Contacto>
  3. Enderezos

Enderezos

Necesita ter activado javascript para acceder a este mapa.

Sede nacional

Rúa Ofelia Nieto 13-23, 15705 Santiago de Compostela

Telef.: 981-554-147

Fax: 981-572-570

nacional@sindicatolabrego.com

www.sindicatolabrego.com

Locais do SLG

A Coruña
Arzúa
Piñeiral 12, 2º esq, Arzúa, (15810) 981 508 177 arzua@sindicatolabrego.com
As Pontes
Consultar horarios e lugar no local de Betanzos, As Pontes, (15320) 981 773 377
Betanzos
Rúa Cruz Verde 7 - Esquina Praza Dona Águeda, Betanzos, (15300) 981-773-377 betanzos@sindicatolabrego.com
Carballo
Cervexeria Beos. Consultar horarios., Carballo, (15100) 981 682 908
Melide
Rúa do Convento (antigo museo), Melide, (15800) 981 508 177
Moeche
oficinas do recinto feiral. Martes e días de feira., Moeche, (15563) 981 773 377
Monfero:
Consultar horarios e lugar no local de Betanzos, Monfero:, (15619) 981 773 377
Ordes
Rúa Alfonso Senra 117, Ordes, (15680) 981-682-908 ordes@sindicatolabrego.com
Santa Comba
Aula 10 da casa de cultura, Santa Comba, (15841) 981 588 532 santacomba@sindicatolabrego.com
Santiago de Compostela
Rúa Ofelia Nieto 13-23, Santiago de Compostela, (15705) 981-588-532 compostela@sindicatolabrego.com
Teixeiro-Curtis
Doutor Martínez Pardo 13, 1º, Teixeiro-Curtis, (15310) 981-789-781 teixeiro@sindicatolabrego.com
Lugo
A Fonsagrada
Bar A Lúa. Rúa Rosalía de Castro 16, A Fonsagrada, (27100) 698-157-379 afonsagrada@sindicatolabrego.com
Becerreá
Restaurante Boavista. Eulogio Rosón, 23. Martes, Becerreá, (27640) 982 231 154
Chantada
Rúa Emilia Pardo Bazán 11, baixo, Chantada, (27500) 982 440 804 chantada@sindicatolabrego.com
Lourenzá
Avda. Fernández Del Riego 5, 1ºC, Lourenzá, (27760) 982-121-376 lourenza@sindicatolabrego.com
Lugo
Miguel de Cervantes, 47 (entr.), Lugo, (27003) 982-231-154 lugo@sindicatolabrego.com
Meira
Avda. do Xeneralísimo 47-49 (entr. E), Meira, (27124) 982-331-714 meira@sindicatolabrego.com
Monforte
Local da CIG, Roberto Baamonde nº 29, Monforte, (27400) 982 440 804
Ribadeo
Avda. Leopoldo Calvo Sotelo 3, portal 1, 1ºE, Ribadeo, (27700) 982-130-615 ribadeo@sindicatolabrego.com
Sarria
Bar Parisien. Calvo Sotelo nº 180. Mércores, Sarria, (27600) 982 231 154
Vilalba
Rúa do Cuartel 1/Avda Terra Chá 112-120, Vilalba, (27800) 659-985-308 vilalba@sindicatolabrego.com
Ourense
Montederramo
Casa do Concello, Montederramo -consultar horarios-, (32750) 630 970 131
Ribadavia
Rúa Virxe do Portal 11, Ribadavia, (32400) 988-477-230 ribadavia@sindicatolabrego.com
Valdeorras
R/ Eulogio Fernández nº 3, Local 2, entrechán, Valdeorras, (32300) 630 970 131
Xinzo de Limia
Rúa San Sebastián 16 baixo, Xinzo de Limia, (32630) 988-462-547 xinzo@sindicatolabrego.com
Pontevedra
A Estrada
Rúa 100 nº1 (xunto a Cafetería Invictus), A Estrada, (36680) 986 573 232
Crecente
Centro Cultural San Paio de Albeos (luns), Crecente, (36429) 669 808 418
Lalín
Rúa Monte Faro 38 baixo, Lalín, (36500) 986-792-268 lalin@sindicatolabrego.com
O Rosal
Ramón Franco 13, Edificio Rosales (local D), O Rosal, (36770) 669 808 418 baixominho@sindicatolabrego.com
O Salnés-Ribadumia
Avda. Bouza Martín 9, 1º, Barrantes - Ribadumia, (36636) 986-718-526 salnes@sindicatolabrego.com
Ponteareas
Rúa dos Amieiros 1-A, 1ºC, Ponteareas, (36860) 669 808 418 condado@sindicatolabrego.co